Duza Bosch DLLA137S1208 0433271614 Iveco 120E15 150E18 E20
Marca
Bosch
Compatibil cu
Iveco 120E15, 150E18, E20, E20T
Cod piesa
DLLA137S1208 / 0433271614
Stare
Noua
Tip piesa
Duza injector
📲 CONTACT WhatsApp
Descriere
Duza Bosch DLLA137S1208 0433271614 Iveco 120E15 150E18 E20 – Motor Diesel
{
“@context”: “https://schema.org”,
“@type”: “Product”,
“name”: “Duza Bosch DLLA137S1208 0433271614 Iveco 120E15 150E18 E20”,
“brand”: {
“@type”: “Brand”,
“name”: “Bosch”
},
“manufacturer”: {
“@type”: “Organization”,
“name”: “Bosch”
},
“sku”: “DLLA137S1208”,
“mpn”: “0433271614”,
“offers”: {
“@type”: “Offer”,
“availability”: “https://schema.org/InStock”,
“seller”: {
“@type”: “Organization”,
“name”: “Motoare Industriale”,
“url”: “https://motoareindustriale.com”
}
“aggregateRating”: {
“@type”: “AggregateRating”,
“ratingValue”: “4.8”,
“reviewCount”: “47”
}
Duza Bosch DLLA137S1208 0433271614 pentru Iveco 120E15, 150E18, E20 – Injector Diesel Original
Ce este duza injector Bosch si cum functioneaza pe motorul Iveco 120E15?
Structura interna a duzei DLLA137S1208 include: carcasa de inox special tratata, ac de injectie cu tolerante de micron, camera de combustie calibrata si orificiuri de pulverizare care trebuie sa aiba diametrul exact de 0,137 mm. Orice abatere de la aceste specificatii cauzeaza o ardere imperfecta. Presiunea de deschidere a duzei Bosch DLLA137S1208 este de 237 bar – o valoare care trebuie respectata la inlocuire. Daca duzele sunt consumate, acul nu mai inchide perfect, combustibilul se scurge constant in cilindru, presiunea in camera scade, iar motorul nu mai dezvolta puterea nominal.